Гигантские НЛО возле Солнца

Факты, предположения, мифы о древних цивилизациях. Документы, фото, видео, свидетельства очевидцев. Предположения и теории относительно НЛО. Свидетельства о необычных явлениях. Особые места и зоны на Земле. Мифические существа. Факты, мифы и документальные подтверждения. Необычное и неизвестное в вашей жизни. Дискуссии и исследования в этой области.
Jacob
Администратор сайта
Награды: 38
:
За простое исследование За среднесложное исследование За сложное исследование
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Ср авг 17, 2011 11:14 pm

На одному з форумів, не так вже й давно, з'явилась тема з наступним відео:

http://www.youtube.com/watch?v=l2v-VB8HYTA

Я зацікавився і вирішив спробувати перевірити все це. Чи дійсно ці об'єкти існують, що вони собою представляють. Тієї ж ночі я мав досвід в якому отримав докладну інформацію. І наступного ж дня виклав її на тому форумі. Так як інформація була адресована всім людям. Я не можу бути абсолютно впевненим в її правдивості, але це те, що я бачив і що пережив.

Контакт з власниками сонячних кораблів (06.03.11)

Серед ночі приснився сон в якому я був в космосі в Сонячній системі. Більш менш розуміти щось почав коли був за орбітою Юпітера. Там знаходився великий корабель. На ньому були ці іншопланетяни. Саме вони мене водили по Сонячній системі, влаштували таку собі екскурсію в сні. Це був головний їх корабель. Самі вони дослідники. Негативу від них я не вічув. Точних деталей їх корабля не мам"ятаю. Ми групою вилетіли від їхнього корабля й полетіли до Юпітера. Вони сказали, що покажуть мені там те, про що я цікавився.

Летіли ми, звісно, в тонких тілах, без корабля. Ще здалеку я трохи боявся, Юпітера, цієї гігантської планети. В мене було побоювання чи не може його радіаційне поле завдати мені шкоди, якщо я наближусь надто близько. Ще з далеку я помітив біля нього великий сверичний корабель металічного кольору. І з приближенням я міг бачити чіткі деталі самої планети. Вона була доволі сплющена, так що це було видно неозброєним оком. Мала загальний зеленкувато синюватий відтінок. Краї атмосфери були трохи розпливчаті. Було видно різнокольорові пояси бурь і як вони повільно рухаються в різні сторони й міняють контури своїх країв.

Ми набилзились на стільки, що влетіли в його радіаційне поле. Я це відчував. А сам Юпітер був таких розмірів, що якби спостерігач був на Землі й дивився на небо, то Юпітер займав би на ньому 70% площі. Ми влетіли в той корабель. Виявилося, що ним керює лише одна людина й більше там нікого нема. Він взагалі призначений не для пасажиків. Це якийсь коплекс. Ми стояли в кімнаті, з якої здійснювалося керуванням комплексом. Оператор, сидів на свому кріслі перед великим пультом керування, що виступав з стіни й тягнувся вздовж неї. А на самій стіні над пультом розташовувалися великі монітори. На деяких з них було видно Юпітер. Вздовж пульта було ще кілька крісел. Ми стояли за спиною оператора.

Як я зрозумів, оператори позмінно міняються, й займаються тим, що слідкують за роботою системи. Ще тільки но ми прилетіли туди, оператор жартома виразив своє незадоволення, що його заслали на цю "шкарабанку", й він має сидіти тут один, як на засланні. Я наблизився билижче до великого єкрану, щоб краще роздивитися Юпітер. Потім мені сказали, що подібні кораблі-комплекси й біля Сонця. Й ми швидко, за одну секунду, перемістилися в один з них. Там було так само як на попередньому. Але пробули там ми зосвім не довго. А потім звідти від корабля біля Сонця мені на віддалі показали Землю. Й сказали, дослівно щось на зразок цього: "Проти вас ми нічого не замишляємо. Наші апарати ніяк на неї не впливають." І я бистро полетів до Землі, назад додому.

Скайп админа: jacobcond

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Ср авг 17, 2011 11:33 pm

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Ср авг 17, 2011 11:40 pm

Nuri
Исследователь

Непрочитанное сообщение Вс мар 04, 2012 3:29 pm

А я думала контакти відбуваються насправді. Хіба це не був просто сон навіяний вам відео-роликом?

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Вс мар 04, 2012 5:06 pm

По моєму більш імовірно така зустріч може відбутися саме поза нашим фізичним світом.
Хіба це не був просто сон навіяний вам відео-роликом?
А вам часто сняться такі сни після перегляду відео? Крім того, це був не просто сон, а усвідомлений сон. І навіть більше ніж просто усвідомлений сон. Як я вже писав я намірювався досягнути чогось подібного перед тим як лягати спати. Крім того, ті з ким мені довелося спілкуватися, були реальними істотами, я це дуже добре відчував. Хоча, я не беруся, звісно, стверджувати хто вони такі насправді. Але принаймні те що я бачив і сам факт такого спілкування реально мали місце. По тому, що я знаю, вони таким чином просто проявили деяку солідарність по відношенню до нас.

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Вс авг 12, 2012 3:24 pm

Переглядаючи найсвіжіші фотографії зі супутників Стерео, я тут виявив ще більш незвичайну річ. В районі сонячної корони з"явився темний планетоподібний об"єкт. Який на всіх свіжих фотографіях зберігає своє положення і форму. Об"єкт має чорний колір, подібно до планети, яка б проходила між супутником і Сонцем. По розмірах об"єкт нагадує Меркурій.

Свіжа фотографія за сьогодні 20120801_235530_n4euB_195.jpg 23:55:30 UT зі супутника STEREO Behind:
Изображение

Изображение

Але є одна незістиковка - Меркурій зараз не знаходиться між Сонцем і супутником STEREO Behind. + НЛО має трохи сплющену форму, не зовсім ідеальне коло.
Положення супутників програми Стерео в Сонячній системі на 12.08.2012:
Изображение

Меркурій і Венера, як видно по другому малюнку, знаходяться захованими за Сонцем відносно супутника STEREO Behind (В) і не по прямій лінії за Сонцем. Можливо нахил екліптики на фото зі супутників не горизонтальний, але навіть в такому випадку STEREO Behind просто б не зміг побачити планету в вигляді темної плями, так як вона підсвічуватиметься і знаходитиметься далеко відносно Сонця, а тому буде зовсім маленькою візуально.

Тоді, що ж це за об"єкт?.. Він зовсім не схожий на те, що ми бачили на відео раніше.

Ответить
  • Информация