На форуме есть много скрытых тем с интересными опытами и данными которые могут прочитать только зарегистрированный пользователи. Регистрация очень простая и не займет у вас много времени.

Метод лiкування

Форум для общения на разные темы. Если вы просто хотите пообщаться, рассказать какие-то интересные истории из собственной жизни или жизни других людей, привести жизненные примеры, которые на ваш взгляд, могут быть полезны для других - используйте форум. Также форум можно использовать для размещения тем, для которых вы не можете подобрать тематики среди имеющихся.
fialka
Интересующийся

Непрочитанное сообщение Чт апр 07, 2011 7:25 pm

Зi святом Благовiщення тебе Shepard, нехай Господь тебе оберiгае. Хочу розповiсти одну iсторiю, може вона тобi або комусь iншому стане в нагодi, i як ти про такi речi мiркуеш? Десь три роки тому напала на мене болячка, у п'ятцi як шпора i в тазобедреном сутавi наче кол. Терпiла , до лiкаря, звicно, йти не збиралась, а рiднi навiть i не пiдозрювали...Поки мене не зкрутило, так, що з лiжка тiльки на переднiх зповзти могла. Мама в шоцi, пара уколiв i вiдпустило. Через деякий час все знову. Мама зробила вирок,-шпора, це всьо, назавжди! нужно гавяжий желч прикладувать; А сiдалiшнiq нерв, -сказали знайомi,-це зовсiм хана ..Ох. Полюбляю дивитись "Битву экстрасенсiв", i була там одна потомственна вiдьма, iй запропонували пiзнiше коментувати " Мiстичнi iсторii", так одного вечору ми i дивились з мамою цю передачу. Розповiдали iсторiю як одну дiвчину врятувала покiйна бабуся, i ця вiдьма пояснила, що покiйники лiкують i це однозначно, що вона сама часто звертаеться в такий спосiб ...Ми з мамой переглянулися, i я, не довго думаючи на всю кiмнату промовила" Бабуся моя рiдненька, вилiкуй мене будь ласка, так шпигае..." Через декiлька днiв мама питаэ, ну як там ,нога?

fialka
Интересующийся

Непрочитанное сообщение Пт апр 08, 2011 12:38 am

А я навiть i забула про передачу i прохання - не болить. До таких речей мамця вiдноситься скептично i вирiшила що так совпало. Це сталося влiтку, аж ось недавно повiдомляэ менi: Уявляеш, прокинулась вночi вiд нестерпного болю, крутять ручечки викручуэ( в неi це завжди)i в полудрьомi згадала бабусю i попрохала вилiкувати цi всi болячки..i заснула. Минуло трохи часу- не болить, факт. В мене вже рiк як не болить, я i дитинi кашлюк пiсля затяжноi хвороби вилiкувала за допомогою бабусi. Погодся, Shep, в наш час на такi цiни на лiки та лiкарiв такий метод теж маэ право на увагу))).

Jacob
Администратор сайта
Награды: 38
:
За простое исследование За среднесложное исследование За сложное исследование
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Сб апр 09, 2011 2:09 pm

Хто зна?.. Може в тебе продвинута бабуся... :) А може й співпало. З рештою намір і віра людини здатні творити чудеса.

Битву екстрасенсів колись дивився як випадало, просто ради цікавості. В перших сезонах імовірно в них там були реальні люди вперемішку з шарлатанами. А в наступних вирішили робити просто шов в перемішку з тими ж шарлатанами, або й без них. Набирають акторів і вперед. :) :mda:

Скайп админа: jacobcond

fialka
Интересующийся

Непрочитанное сообщение Пн апр 11, 2011 11:06 am

Якщо навiть вiдкинуть бабусю, i вирiшити що так спiвпало, але десь у закутку душi всеж хочется надiятись що трапиться чудо. Зрозумiло, що потрiбнi ще приклади. Намiр , вiра або iншi не звичнi i не звичайнi форми допомоги собi ж де i дiваються коли болить, наприклад, в мене багато знайомих якi icтимуть стiльки таблеток i вiтамiнiв скiльки назначе лiкар i не меньше, а скинути пару кг. або :drinks: - це вже важко, щодо "iзотеричних" поглядiв так зовсiм краще помовчати- дуже малий процент погодиться що це не лабуда.))) Хочу спитати, якоi ти думки про мрii, i мрiйливих людей?

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Ср апр 13, 2011 1:34 am

Особисто я не схильний до мрій. Колись було, а потім позбувся цього. А якщо вони з'являються, то жену їх геть. Коли людина про щось мріє, вона прив'язується до нього. Це своєрідна невелика залежність. Людина бажає чогось, так що втрачає при цьому деякий контроль над собою, інколи піддається спокусам.

Позбутися мрій можна коли починаєш бачити світ по іншому, коли знімаються заслони. Мрії - це частина цих заслон. Поки є мрії, доти людина в неволі. Коли вони зникають, то чудово заміняються цікавістю й волею. Мрії породжуються там де є власна важливість і спричиняють шалений внутрішній діалог (бо без цього й не можна мріяти).

fialka
Интересующийся

Непрочитанное сообщение Пн апр 18, 2011 7:47 pm

Приветики). Почему задала такой вопрос. Недавно для меня стало шокирующим открытием,( я даже не знаю как это правильно выразить словами), вообщем, я услышала в чужом разговоре о мечтах человека. Было сказано настолько интересно, и как бы я автоматом эти мысли сопоставила с мыслями некоторых других знакомых мне людей - меня осенило! люди живут и просто мечтают. В принципе ты уже ответил на мой вопрос, и очень грамотно. Я также не помню когда и мечтала, может за миллионом и как я его потрачу. Так вот именно по такому принципу есть люди и мечтают. И очень тщательно скрывают. Помню случай, пыталась невзначай донести до знакомой некую истину, она отмахнулась: а, у меня свои мечты! Так вот я только теперь поняла что она имела в виду. Очень хочу что бы ты меня правильно понял, есть тонкая грань между просто мечтами и желаниями. Что ты думаешь о понятие "визуализация желаний"?

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Вт апр 19, 2011 2:43 pm

Тут звісно є багато різних тонкощів. Бажання бувають різні. Можна бажати здійснення якихось свої мрій. Тоді візуалізація цих бажань, не що інше як той же процес мрій. А можна, наприклад, бажати, щоб припинився біль, або щоб зникла хвороба. Тоді це бажання викликане необхідністю, а не жадобою. А необхідність може викликати, в принципі, все те, що заважає нам бути вільними і перебувати в гармонії.

Тому візуалізація бажань, наприклад таким способом: уявити собі перед сном кейс набитий зеленими і надіятися, що через деякий час він таки з'явиться в реалі - по моєму це, той же прояв жадоби, що й при звичайних мріях, за виключенням того, що тут людина звертається до будь-кого, і на її прохання може відгукнутися будь-хто. А за всякі запити треба платити.

Інша справа, коли є нагальна необхідність. При цьому не все, що здається необхідністю нею є.

fialka
Интересующийся

Непрочитанное сообщение Чт апр 21, 2011 12:12 pm

С наступающими Пасхальными праздниками тебя, Shep. Да тонкостей действительно много, и слова ограничены в сравнение с тем что чувствуешь и за чем наблюдаешь. Можно конечно глянуть в инете и процитировать мнения именитых авторов, но свой опыт, хоть и корявый, - это хоть какой то" верняк". Поэтому к примерам,- мечтается много в детстве, с возрастом понимаешь что красивые, но абстрактные мечтания почему то в реальность не превращаются, сколько Господа не проси, сколько в слезах не бейся. Но как то (очень давно уже) обратила внимание, что мимолетная мысль" мне бы такое" и забытая тут же - исполняется, пусть не сразу, но как факт " вот вам заказ" . Такие вещи вначале удивляют )) повезло. В последствии, уже начитавшись книжечек, подтверждение таким" феноменам" оказывается существует. Вот недавно, зимой, искала работу , но все не подходило. Думаю: мне бы работу такую , что бы по времени дите в сад отвести, и забрать, что бы по душе была и оплата 100 гр в день, что бы начальство над душой не стояло, и желательно по весне, а то холодно...В общем, "пойди туда не знаю куда.." и забыла. Вот 10 марта звонок, одноклассник зовет поработать поваром или барменом, с 9 до 17. Куда,- спрашиваю?- Уж слишком график идеальный. Бармены по ночам пашут. Приехала на встречу, это была кафешка на СТО, одноклассник с другом(он типа повар) сняли на месяц, проверить, как дела пойдут, и нужна была женская рука. И вот она я. Ясен- красен , сразу поняла что даже аренды не отобьешь, куда уж прибыль и мне ЗП. Но работа не пыльная, готовит я тоже умею( и получше), и как факт, повар на протяжении дня выпивал бутылку водки и в конце дня сунул стольник гривен :good: Конечно все в минуса. Дней пять я там покрутилась, пьяные психи моего шефа и неуместная философия перед и без того небольшим количеством посетителей разочаровали меня совсем. А что хотела? вспомнила свои заказы- за что боролась, как говорится. Не думала что исполнится в точности настолько. Примерчиков таких много, и я думаю, у каждого. Я даже боюсь порой что то загадывать и заглядывать, и чего то "искренне" хотеть. Невольно вспоминается фильм "Джин" , когда мужик загадал пройти через решетку,- и прошел, одни ошметки остались. :)

Ответить
  • Информация