Щоденник сновидінь fialkи

Сны, сновидения, иные миры и планы существования. Техники, методики и способы достижения ясных снов, сновидений и выходов из тела. Цель таких опытов. Обмен опытом, идеями, вопросы, ответы и многое другое.
fialka
Интересующийся

Непрочитанное сообщение Пт мар 25, 2011 7:57 am

Прокинулась о 6.00, це ще було рано, покрутилась, покрутилась, на думцi стало сумно що не запам'ятала жодного сну, а про усвiдомленi i годi думати. Прокручуючи в головi побутовi справи задрiмала: Я йду до староi хати, обхожу ii навколо, здвору видно як в галереi на пiдвiконнi стоять банки з консервацiями, кошики, зоходжу по схiцях i! потроху розумiю що я у вi снi. Так, кажу собi давай, давай, щоб i не прокинутись вiдразу. Захожу в хату, там якiсь накладцi, накладцi, в другiй кiмнатi зовсiм злиднi i вiкон немае. Немае що тут робити, думаю, треба тiкати. Вибiгла на двiр, був весняний вечiр, тепло, пiдвела голову до неба, думаю, простiше полетiти, i полетiла. Навкруги стало темно, i не прокидаюсь, i знаю що сон, i темно? Коли, спускаюсь з неба, той же вечiр. Мене зустрiв чоловiк, наче чекав на мене, пiдходимо до металевих ворiт, вiн ключем iх вiкрив, в дворi все прибрано, все по хозяйcьки, i хата дородна, цей чоловiк був тут господар. Я зайшла в дiм, в простору кiмнату: коври, меблi, 2 кресла i журнальний стiл, 2 вiкна- все як у людей. Чоловiка добре роздивилася, в рубашцi i в джинсах, обличча трохи краснувате i обвiтряне, вiн ввiчливо посмiхався, запропонував сiсти. Була ще жiнка, але я ii не бачила. Чоловiковi я заявила, що тими справами бiльше не займаюсь, i миттю зрозумiла, що скорiше кажу це собi. Пiдiшла до великого серванту, вiдкрила дверцi, мене зацiкавила велика кiлькiсть маленьких статуеток i мiнiатюрних ляльок, я взяла одну в руки краще роздивитись i пам'ятати в реалi як вона виглядае, такi гарненькi i яскравi, вони наче посмiхались менi, я сама збираю такi фiгурки тiльки з парасольками або з елементами парасольок. Почула як чоловiк тихо каже жiнцi, странно що вони вci пiдходять вiдразу до шафи. Пролунав будильник в телефонi i я прокинулась. Ось так. Що не сподопбалось менi в цьому снi, як не прикро це для себе усвiдомлювати, в цьому снi менi не сподобалась моя поведiнка: зайшла, пiшла, нi тобi "здрасте" чи "можна зайти", чи "можно подивитись", вперед i вперед, хозяйка йопсiль- мопсiль. В усвiдомлених снах таки э практична цiннiсть, хоча б в тiм щоб хоть трохи усвiдомити себе тодi коли в реальному життi вважаеш себе законослуняним.

Теги:

Jacob
Администратор сайта
Награды: 38
:
За простое исследование За среднесложное исследование За сложное исследование
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Пт мар 25, 2011 1:00 pm

Що ж. Чудове сновидіння. Якщо добре запам'ятала ту статуетку і вмієш малювати, можеш спробувати зобразити її. Або навіть власноруч створити подібну статуетку.

Скайп админа: jacobcond

fialka
Интересующийся

Непрочитанное сообщение Пт мар 25, 2011 9:16 pm

Звiсно вiдразу замалювала(малюю добре). Це були двi ляльки, см.15, що iх вiдризняло вiд iнших це високi зачiски, я пошукала в iнетi- це 18 вiк при Людовiку 15, коли зачiски мали цiлi волосянi споруди, в пiв метра висотою. У 1780 роцi для королеви Марii-Антуанети вигадав куафер Лэгро. Плаття дуже важко описати. Це сноведiння вчорашне, а сьогоднi вночi теж було одне коротеньке: я крутилась перед дзеркалом, i так, i так, рухи були iдентичнi. Потiм просунула руки скрiзь дзеркало i назад, i кажу собi, давай повнicтю пройду, - пройшла, було навколо темно, а я ростворилась!!! :swoon: був тiльки силует з синьо- червоних вспишек, з воплями "А-А-АА" кинулась назад з дзеркала i перейшла в звичайний сон.

fialka
Интересующийся

Непрочитанное сообщение Вт мар 29, 2011 9:06 pm

Люблю этот город, но он молчит по ночам___Безоружен, убит, своих похорон безучастный свидетель, равнодушный к своим палачам___Похоже кто-то решил, что мы наивны как дети.___Но как бы не так! И как бы не был спокоен наш враг,___Но я же вижу как все вокруг умирая от скуки идут, идут к нему прямо в руки.___Но как бы не так, я украду тебя, дай только знак,___Надо быстро бежать пока ты не загнан в угол, где ждет продавец кукол...

fialka
Интересующийся

Непрочитанное сообщение Пн апр 04, 2011 8:38 pm

:help: Здравствуй Shepard. Очень нужна твоя помощь в виде совета. Ездила в село на несколько дней, все обычно, уложились с дитем спать и вот: началось сразу не в сон, а кидания-дремаю-просыпаюсь и вмиг опять засыпаю, думаю, блин, опять будут сонные, как говорят"параличи".( У меня уже много лет бывает, время от времени, такое состояние наступает во сне ни с того ни сего, тело все сковывает, ничем пошевелить не могу секунд на 10-15, при этом я не сплю, мозги хорошо и быстро работают. По-началу боялась этого, думала что болею, сердце, потом грешила на домового, потом привыкла. Всегда страх в этом состоянии что умру, так не комфортно, помогает прийти в себя только зубами стучать.) В этот раз никакие цоканья зубами не помогли, происходило помимо моей воли, плавно и медленно погрузилась в темноту, на какой то момент открыла глаза и увидела комнату в бардовом цвете, еще моргнула- в обычном и опять в темноту услышала мелодию, ее звук становился все громче, ритм африканских тамтамов, и коротенький текст запомнила из трех слов. Всю парализовало, но страшно и больно не было, я ощущала себя в позе эмбриона и медленно- медленно вращалась, даже на миг поняла что я и есть эмбрион. Страшно не было, но так как все это для меня было не объяснимо я четко в мыслях : Не надо, я боюсь! И очнулась, встала и включила ночник. :heat: Через ночь это нечто повторилось, под утро поняла что сковывает, тело всегда реагирует на это быстрее чем подумаешь, я всегда упиралась и боролась с этим состоянием, а тут подумала расслабиться, даже не знаю откуда взялась храбрость и тут же : я медленно- медленно начала падать вниз с дивана( сплю с краю), полуоткрытыми глазами видела комнату качеством как через целофан, и пыталась при падении развернуться и посмотреть лежу ли я же на диване. Очень меня этот вопрос на тот момент интересовал. И очнулась. Это не был ни ОС, ни обычный сон. Shep, бывало ли с тобою нечто похожее, чего остерегаться? Заранее, спасибо. :)

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Пн апр 04, 2011 11:13 pm

Просто розслабся і намагайся не піддаватися страху. Остерігайся панікувати. Ну, а те, що ти падала з дивану - це був невеликий вихід з тіла (ПТД - поза тілесний досвід).

fialka
Интересующийся

Непрочитанное сообщение Вт апр 26, 2011 6:55 am

Дуже вразило сноведiння цiеi ночi. Як завжди , просто сон: Навколо темрява, але при мiсячному сяйвi було видно взагалi все, i блискавки раз повзраз i гром красивiше нiж яка музика разгоняв тишу, вiтра не було, було тепло i комфортно, тiльки крупнi краплi дощу iнодi бризкали. Не можу взагалi описати мисцевiсть де я лiтала з двома , на вигляд, дуже красивими дiвчинами. I ось, розумiю що це сон, а це означае, що воля моя. Кажу iм " Дiвчата, давайте завжди ось так разом, а то в сноведiннях в мене знайомих немае, самотньо бувае". Вони подивились на мене дуже здивовано, iх обличча змiнилися в неприемнi гримаси, i вмить вони просто зникли. (Це не перший раз в ОС, коли хтось поруч бачить, що я у вi снi розумiю що не сплю, вiдразу дивуеться i змiнюеться в обличчi.) Залишилась насамотi. Коли бачу, надiмною в небi промчався кiнь, помiтила на ньому вершника. Вiдчула, що навколо ще е люди, але роздивитись не могла. Взагалi важко було втриматись в польотi i я прокричала:" Дайте менi коня!!! А то лiтати швидко не виходить!!!" Вiдразу пiсля цих слiв почала пiднiматися вгору i руками чиплятись за гiрське камiння, пiдняла голову, i у темрявi, там нагорi, побачила силуети людей, молодих i стройних. Один чоловiк схилився до мене i подав тризуб, я схопилась за цей тризуб i вилiзла до них на гору. Внутрiшне вiдчуття пiдсказало що цей чоловiк Посейдон. Прокинулась з восторгом у сердцi. :)

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Сб май 07, 2011 11:34 am

Ну не завжди внутрішнє відчуття підказує правду, Фіалко. Треба бути обачним, щоб не повестися на різні хитрощі. Ти справді віриш, що то був Посейдон? :) Навіть якщо то був він, то треба в першу чергу зрозуміти, хто він такий. По самій назві і міфах про нього остаточно судити не варто. Ну Посейдон, ну і що з того? Та хоч сама Афродіта з Зевсом...

Ну, а взагалі сновидіння цікаве. Ясна справа. :)

fialka
Интересующийся

Непрочитанное сообщение Пт фев 24, 2012 10:17 pm

:smoke: Завидуешь ты мне, что взяли меня в Посейдонский отряд)) Между прочим никогда историями мифологических богов не увлекалась. Глянула про Посейдона, - он крепко связан с дождем и лошадьми. Но я ведь об этом не знала.

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Пт фев 24, 2012 10:36 pm

Та, ні. Взагалі мене від всяких посейдонів нудить. :bad: Але деколи приходиться мати справу. ;-)

Ответить
  • Информация