Дневник ВТО Jacoba

Сны, сновидения, иные миры и планы существования. Техники, методики и способы достижения ясных снов, сновидений и выходов из тела. Цель таких опытов. Обмен опытом, идеями, вопросы, ответы и многое другое.
Jacob
Администратор сайта
Награды: 38
:
За простое исследование За среднесложное исследование За сложное исследование
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Ср мар 23, 2011 12:09 am

Про поза тілесні подорожі я почав задумуватися ще задовго до того як прочитав книжки на цю тему. Все почалося з того, як я побачив один фільм про прибульців. В ньому в США розбився корабель чужинців і військові взяли під варту одного з членів екіпажу, якому вдалося вижити. В фільмі показували як він вів себе в кімнаті, де був зачинений. Одного разу він ліг, схрестив в себе на грудях руки і покинув своє тіло. :swoon: В позатілесному стані прибулець полетів по базі, проходячи крізь стіни й досліджуючи її. :dance: І при цьому ніхто його не помічав. А потім він знову повернувся до свого тіла й прокинувся.

Цей сюжет привернув мою увагу. Вже задовго до того я знав, що душа існує. Але фільм наштовхнув мене на ідею, що якщо досконало оволодіти своєю душею, то цілком можливо здійснювати подібні подорожі. Чому б і ні. Щось в цьому є. Навіть якщо фільм - це вигадка, то сама ідея про подорож поза тілом видалася мені в деякій мірі знайомою й логічною.

Тому, в той же день я вирішив, що варто спробувати. Але не знав як. Та несподівано деякий внутрішній голос підказав мені, що слід робити і як. Я все так і зробив, й досягнув стану в якому мене ніби почало трусити. Я спробував полетіти і побачив слабке видіння. В ньому я опинився в в'язничній камері, дивлячись ніби з під стелі. Там була одна койка під стіною. І на ній лежав в'язень. Я побачив деякі його риси і відчув думки. Поки все це відбувалося, я на мить втратив відчуття свого фізичного тіла. Але через мить я знову його відчув й видіння зникло.

Все ж таки я не можу назвати це повноцінним 100%-им ПТД. Але це був початок. І згодом, за допомогою практики усвідомлених сновидінь, мені вдалося досягти справжніх ПТД, аналогічних тим, які здійснював прибулець в фільмі. Тобто це стало абсолютною реальністю. :victory:

Скайп админа: jacobcond

Теги:

Ответить
  • Информация