Дневник сновидений Jacoba

Сны, сновидения, иные миры и планы существования. Техники, методики и способы достижения ясных снов, сновидений и выходов из тела. Цель таких опытов. Обмен опытом, идеями, вопросы, ответы и многое другое.
Jacob
Администратор сайта
Награды: 38
:
За простое исследование За среднесложное исследование За сложное исследование
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Пн фев 21, 2011 11:00 am

Якось я натрапив на книги Кастанеди. Почав читати. В них я знайшов багато знайомого, того що вже знав. Я не хочу казати, що в Кастанеди все абсолютно правильно, що його книги це еталон, проте скажу, що в нього значно більше корисного чим шкідливого. Просто треба вміти відбирати те що потрібно і правильно розуміти написане.

Коли я прочитав про сновидіння, я по правді не дуже вірив, що це можливо. Були сумніви. Але все ж таки вирішив спробувати. Намірився знайти свої руки в вісні. Після ночі сну нічого не вийшло. Так пройшло десь два тижні й однієї ночі я знайшов руки. Я зрозумів, що сплю, підняв свої руки й подивився на них. Вони були трохи не такими як на справді. Одразу я ввійшов в стан ейфорії від того, що усвідомлював себе у сні й свідомо дивився на руки. Тоді для мене це було справжнє чудо. Й в результаті сновидіння перервалося. :)

В той час я вже давно не записував сни, тому й не почав записувати сновидіння. Хоча деякі з незаписаних я непогано пам'ятаю зараз. З тих пір, як я побачив перше 100% сновидіння, я почав бачити їх приблизно раз в 1-2 місяці. Звісно це було дуже мало, але я ніяк не міг серйозно приступити до занять сновидінням. Інколи забував про них, інколи знову згадував й починав намірюватися, а інколи вони приходили самі по собі.

В певний момент я вирішив, що вони надто цінні й їх варто записувати. До того ж я міг би таким чином дослідити їх частоту й характер, і відповідно шукати шляхи для подальшого розвитку. Поступово мені вдалося значно збільшити частоту сновидінь, а також їх якість та тривалість. Цей процес триває й на сьогоднішній день. В принципі він може тривати й все життя. В процесі я здобув немалий досвід, й набив трохи шишок. :black_eye: Тому додам, що практика сновидінь - це не прогулянка по рожевому парку, це небезпечна річ, й треба відноситися до неї дуже обережно. ;-)

В цьому щоденнику буду викладати деякі свої цікаві й особливі сновидіння, або просто сновидіння для прикладу. Можливо це буде для когось корисно.

Скайп админа: jacobcond

Теги:

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Чт фев 24, 2011 7:53 pm

Зазвичай я усвідомлювався в вісні й займався дослідженням території. Але якось натрапив на ідею польотів в усвідомлених снах. А чому б не спробувати? Раніше в звичайних снах я вже літав не один раз, але в усвідомленому намірено ще не пробував.

Перший політ

Сьогодні я особливо не намагався ввійти в УС, але в мене вийшло само собою. Я стояв на вулиці. Було гарне блакитне небо. Навколо були якісь невеликі будівлі. Свідомість підвищилась. Я повністю усвідомився. Подивився на свої руки і знову навколо. І тут згадав, що треба спробувати політати. Я висловив намір полетіти і почав плавно підніматися. Піднявся десь на метрів 10 і подивився на свої руки. Внизу було видно конусовидні дахи примітивних хижок. Потім знов почав підніматися. Піднявся ще десь на метрів 5. Але тут мені не вистачило уваги сновидіння і мене викинуло в темряву, а потім в звичайний сон. Виявилося, що усвідомлені польоти не такі вже й легкі.

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Чт фев 24, 2011 8:10 pm

Другий політ

Місце у вигляді моїх змішаних спогадів взятих з відусіль, з різних місць. Там було щось на зразок гноярки, заборчиків, тинів, горбиків, халабуд і зеленої травички з витоптаними стежками. Я був досить усвідомлений і вирішив трохи побігати по цій місцині. Набігавшись, повернувся до місця, де було ліжко, трохи подивився на свої руки. Став на ліжко. Пригадав про бажання політати і дивлячись догори, на стелю, почав підніматися. Я вперся в стелю, вона була вся біла, так що я не міг ні на чому концентруватися. Тому, щоб не втратити контроль над сновидінням опустився донизу. Після чого сновидіння незабаром закінчилось. Цілком можливо, що я літав в своїй реальній кімнаті, де спав, а сприймав інтерпретоване зображення через стан сновидіння. Це ще одна проблема польотів. Інколи впираєшся в стелю, якої в принципі не повинно бути, і вище летіти не можеш.

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Пт фев 25, 2011 12:35 pm

Третій політ

Усвідомився. Був біля свого дому. Тут я вирішив полетіти і почав підніматися. Одразу я підлетів на кілька метрів догори, а потім за мить піднявся на стометрову висоту, а потім ще вище і вище. Загалом я піднявся десь до кілометрової висоти. Знизу виднілися будинки, в них і атмосфері навколо було щось спокійне і таємниче. Я трохи покрутився щоб роздивитися по сторонам. Трохи поекспериментував з тим, якими способами можна контролювати політ.

В принципі, це більш всього був ПТД, тому, що я літав над реально існуючою місцевістю й розбіжностей з реалом не помітив. Але як приклад сновидіння також годиться.

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Пт фев 25, 2011 12:46 pm

Четвертий політ і фальшиве пробудження

Спочатку був дуже реальний сон. Я був в одній будівлі. Там розмовляв з деякими людьми і ходив по цій будівлі. Потім, вийшов на двір і пішов далі. Був яскравий сонячний день. Я перегнав декількох прохожих і вийшов на тротуар. Приблизно, пройшовши пів кілометра, подумав про сновидіння і усвідомився. Подивився на свої руки. Потім навколо. Потренувався трохи з волею: стрибнув, підлетів на метр в повітря і трохи повисів. Потім коли знов глянув на свої руки вони були дуже чіткі як і зазвичай. Але все інше навколо почало мутніти і я не міг сконцентруватися на ньому. Я подумав, що просинаюся.

І дійсно прокинувся в себе в ліжку. На дворі було ще трохи темно. По будинку ходили знайомі люди - вони вже порснулися раніше. Я встав пішов на кухню і трохи перекусив там. І тут раптом знову просинаюся в себе в ліжку. На дворі вже світло, і розумію, що це вже не сон. Попередній сон був дуже реальний так, що я перестав концентруватися на своїх руках бо думав, що вже прокинувся.

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Сб мар 19, 2011 12:22 am

П'ятий політ (уривок з одного із сновидінь)

Знову я у містечку. Тренувався з руками. Потім вирішив політати. Почав підніматися. По міру того як піднімався, мене крутило по спіралі. Намагався тримати увагу сновидіння. Піднявся на велику висоту. До верхівок найвищих домів (вони були десь по 25 поверхів). Пробував підніматися ще вище, але вперся в цегляну стелю. Голос сказав, що це кінець сфери сновидіння. Я вирішив не здаватися. Почав бити по стелі кулаками і пробив в ній дірку. Заглянув туди. Там було темне зоряне небо і світило Сонце (значить я був дуже високо, бо підімною був яскравий день). Проліз через дірку і спробував підійматися далі. Стеля зникла. Понісся далі в висоту під кутом. Я дивився в небо, на сонце, зірки і місяці (їх було кілька). Так вдалося ще деякий час побути в цьому сновидінні. Навколо була тільки розріджена атмосфера й чорне небо над головою.

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Сб сен 17, 2011 12:06 am

Побоювання видимості і невидимість (можливо ПТД)

Був вдома. Був вечір, чи ніч. Усвідомився коли зайшов до свого житла, на порозі. Одразу перестав звертати увагу на сюжет сну, але мене ще турбовало чи бачать мене люди які там були. Я подивився на свої руки, довгенько, потім подивився на підлогу. Так я трохи постояв там. Потім вирішив вийти на двір, де менше людей. Пройшов через закриті двері з легкістю. Потім вилетів до входу. Там я зупинився бо побачив жінку яка йшла по двору і ще хтось разом з нею. Вони не побачили мене і пішли собі, а я продовжував залишатися на тому ж місці якомога довше. Але довго не протримався і прокинувся.

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Сб сен 17, 2011 12:19 am

Звучання голосу в сновидінні й спроба знайти своє тіло

Спав десь біля 5 год. Було дуже довге сновидіння. Спочатку снилося, щось подібне до церкви. Мені розказували, що колись це був бункер, щось подібне до фортеці. Зверху була башта і там був кулемет. Потім я ніби опустився в середину цієї будівля і усвідомився коли почав співати. Я співав псалом Богові і мій голос був дуже піднесений і звучав як наче голос ангела. Виходило дуже гарно. Коли я співав то почав підніматися догори. Потім я завершив і перемістився в якісь коридори в цій церкві. Там потрапив в одну з кімнат, де було трохи людей. Здається хтось грав на музичних інструментах і я почав співати на інших мовах, а можливо то була просто імітація інших мов. Я спробував співати на кількох мовах. Я робив це, бо звучання голосу в сновидінні - це щось неймовірне. Хочеться слухати і слухати. А якщо співати, то тільки духовно вознесені пісні, на зразок псалмів. Потім вийшов в коридор і повернувся назад і на верх цієї будівлі. Там був чоловік і ми почали розмовляти з ним про цю будівлю. Там було щось подібне до вівтаря чи пам'ятника, біля нього на землі був видавлений знак. Той чоловік мені розказав, що цей знак зробили, ще древні люди і т. д.. Потім я подумав, щоб мені, ще зробити і вирішив потрапити до себе додому, щоб подивитися на спляче тіло. Я спустився з будівлі на землю, там була дорога і я вирішив не летіти, а попробувати переміщатися по ній скачками. Там їздили машини. Я побачив одну машину далеко попереду яка віддалялася використав один особливий жест і голосно сказав, що хочу туди переміститися. Зразу нічого не було, але потім мене, щось почало підштовхувати ззаду, короткими поштовхами. Можливо це був мій союзник. Тоді я сказав, що хочу за один раз перемістися туди, тобто телепортуватися. І мене ніби почало всмоктувати туди, натяглися якісь лінії побоках, ніби я рухався швидко але ніяк не міг долетіти до того місця. Тоді мені це надоїло, а просто йти пішки я не хотів (треба було полетіти) і я ніби проснувся в машині, в якій ми їхали в трьох. Я був на задньому сидіння, а вони спереді. Потім я проснувся насправді і що важливо прямо перед моментом коли задзвонив будильник. Спершу я подивився на вікно і було видно, що я дивлюся своїм енергетичним тілом, бо зображення було залляте світлом, схожим на енергію. А потім зір переключився на звичайний і я почав бачити нормально.

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Пн сен 19, 2011 11:16 pm

Напад і самозахист

Занурився в сновидіння. Опинився в темному місці, схожому на підземний букер. Спершу стояв на місці і тренувався з руками, увага трималася добре. Потім вирішив виконати те, що задумав раніше - відправитись до себе до дому. Спроба закінчилась тим, що я перейшов до сусіднього приміщення схожого на коридор. Я зупинився там і став думати, що мені робити далі. Тут появився чоловік-монстр і почав на мене нападати, при цьому я був повністю усвідомлений. Раніше при усвідомленні такого не бувало. Це було для мене несподіванкою. Порівняти можна з тим як наприклад, в реалі заходиш в коридор якогось будинку, а на тебе хтось нападає, з метою пограбувати. Приблизно настільки це було несподівано. Я вихопив меча і почав рубати противника. Спершу добряче розрубав йому плече і голову, але рани зажили. Тоді я ще раз наніс кілька ударів, щоб знерухомити його і відтяв голову. Він зник. А я ще трохи постояв там.

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Пн сен 19, 2011 11:46 pm

Зцілення і енергетичні кокони

Почалося зі сну в якому я бачив одного хлопчика який захворів і лежав на ліжку. Я захотів зцілити його. Почав торкатися час від часу до нього. Потім він привстав і я спитав чи йому краще зараз. Він сказав, що краще. Ми тоді були в кімнаті, там було темно. Я обернувся і почав дивитися на двір через вікно. Там була рослинність, дерева і ходили люди. Я почав себе чітко усвідомлювати. Я дивився на тих людей і тут почав бачити їх енергію. Там було багато різних типів енергетичних коконів. Спершу я помітив досить великий одного кольору, напевно трохи менший ніж стандартний. В інших людей були менші кокони або більші. Вони досить сильно відрізнялися за розмірами і формою. Той перший був кулястої форми. Були там і бліді, маленькі, некулясті і схожі на якісь обривки кокони. Потім найбільший кокон який я побачив був яйцеподібної форми. Він був найбільший за розмірами і фактично відповідав стандартним розмірам з витягнутими руками в боки. Саме в цьому коконі мені вдалося роздивитися більш чітку структуру. Він мав жовтогарячі (янтарні) і рожеві включення. Структура була подібна до будови цибулини. Вона була пошарова. Сфера розташовувалася в іншій сфері. В коконі відбувалася пульсація з певним періодом. Також бачив кокони інших кольорів. Вони мали кулеподібну форму, а не яйцеподібну. Це було доволі цікаве й красиве видовище.

Ответить
  • Информация