Мої сни-видіння

Сны, сновидения, иные миры и планы существования. Техники, методики и способы достижения ясных снов, сновидений и выходов из тела. Цель таких опытов. Обмен опытом, идеями, вопросы, ответы и многое другое.
Jacob
Администратор сайта
Награды: 38
:
За простое исследование За среднесложное исследование За сложное исследование
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Вс апр 22, 2012 11:23 pm

Цунамі (25.01.11)

Був довгий сон, в якому я бродив по місту. Я згадав в ньому, що вже колись бачив такий сон. Але не можу сказати, що це було сновидіння. Я пішов з одного місця і відійшов доволі далеко, майже заблукав. Тому захотів вернутися назад. Коли проходив вздовж центральної дороги, побачив трамваї, які там проїжджали. Вони були дуже довгі в порівнянні з звичайними. Синього кольору. Я вирішив, що треба сісти на один з них і доїхати куди мені треба. Тому йшов по тротуару, шукаючи зупинку. Але вони ніде не зупинялися і я продовжував йти. Далі дорога різко повертала і спускалася під великим кутом, як для міста, до низу. По міру того, як вона спускалася, по боках рівень поверхні залишався попередній, тому виходило щось на зразок спуску в каньйон. Коли я туди зайшов і оглянувся, раптом почув якийсь шум і тривогу людей. І в цю мить зза бордюрів і дороги, звідки я до цього йшов, хлинув потік води, який змивав все на своєму шляху (людей, трамваї, автомобілі). Це було щось подібне до цунамі. Я зрозумів, що тікати нікуди. В "каньйон" затікало набагато більше води, так як вона потрапляла ще з боків. Я почав бігти донизу. Потім вода хлинула зверху на мене. Я її не відчув, але побачив тільки жовту муть, після чого перейшов в інший сон.

Цунамі в Японії (11.03.11):
http://www.youtube.com/watch?v=eS3pmdHMtqM

Скайп админа: jacobcond

Теги:

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Пн апр 23, 2012 11:15 pm

Цунамі (03.05.11)

Я знаходився в себе в дома. Раптом почув поштовх землі і шум. За вікном стало темно. Все небо почорніло. Здається з-за горизонту рухалась величезна хвиля цунамі, яка покривала ледь не пів неба. Я зрозумів, що вона все змиє. І знову з'явилося відчуття навислої неминучої загрози. Я розумів, що тікати нікуди і немає сенсу. Залишилося тільки помолитися поки є час.

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Пн апр 23, 2012 11:42 pm

Аварія реактивного літака (15.07.11)

Знаходився на аеродромі. Сидів з деякими людьми за столиком під відкритим небом. Раптом з'явився реактивний літак, який пролетів дуже низько над землею. На висоті 15 метрів, приблизно. Потім він намагався зробити мертву петлю і не розрахував, так що впав животом на землю. Але повністю не розбився. З сопел вирвався вогонь і його знову рвануло в небо. Там він кувиркнувся і знову врізався в землю. Після цього загорівся. Я швидко кинувся до вогнегасника який лежав недалеко. Скомандував всім хто був поряд тушити вогонь. Ми підбігли до палаючого літака і почали окроплювати його вогнегасниками. Я скомандував всім концентруватися на одному місці щоб скоріше і краще його гасити. Так ми доволі швидко погасили ввесь літак.

Падіння МиГ-31 в Пермському краю (06/09/2011):
http://www.youtube.com/watch?v=ffiLQU1kRok

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Вт апр 24, 2012 12:15 am

Землетрус (22.07.11)

Їхав в машині, разом з кількома людьми. Раптом почався сильний землетрус. Земля і асфальт почали репатись. Я і ще один чоловік вискочили з машини. Інша людина залишилася в середині в машині. Раптом посеред дороги утворився провал і машина разом з людиною упала туди. Навкруги було немало людей і деякі з них загинули тим чи іншим способом. Я побіг до найбезпечнішого на мою думку місця. Потім землетрус закінчився.
22.07.2011
11:27 Землетрясение. Фиджи 6,0

23.07.2011
13:05
Землетрясение магнитудой 5,6 произошло в Тихом океане.
Землетрясение магнитудой 5,4 в регионе "Аляска, США".
Землетрясение магнитудой 5,3 в регионе "Аляска, США".
Землетрясение магнитудой 4,5 в регионе "Мексика".
Землетрясение магнитудой 4,4 в регионе "Мексика".
Землетрясение магнитудой 5,2 в регионе "о.Фиджи (южнее)".
У побережья префектуры Фукусима произошло землетрясение магнитудой 4,5.
Землетрясение магнитудой 5,4 в регионе "Аргентина".
Землетрясение магнитудой 3,6 в Грузии.
Землетрясение магнитудой 4,6 в регионе "о.Хонсю, Япония (вблизи восточного побережья)".
Землетрясение магнитудой 4,9 в регионе "Соломоновы о.".
Землетрясение магнитудой 5,6 в регионе "о.Гуам (США)".
Землетрясение магнитудой 5,2 в регионе "Чили (запад)".
Землетрясение магнитудой 4,0 в регионе "Аляска, США".
Землетрясение магнитудой 4,2 в регионе "Китай".
Землетрясение магнитудой 4,9 в регионе "Китай (северо–восток)".

13:11 Землетрясение магнитудой 6,4 произошло в Японии

23:34 Мощное землетрясение в КОСТА-РИКЕ 5,5

24.07.2011
01:48 Землетрясение магнитудой 5,5 у острова Гуам США
09:46 В северо-восточной части японского острова Хонсю произошло землетрясение силой 4,3.

25.07.2011
09:57 Землетрясение магнитудой 5,2 произошло в китайском Синьцзяне
11:48 Землетрясение магнитудой 6,2 произошло у берегов Папуа-Новой Гвинеи
Землетрясение магнитудой 5,9 произошло сегодня на севере Чили. Эпицентр землетрясения находился в 135 километрах на северо-восток от портового города Икике.
4.8 днем в северной итальянкой области Пьемонт в окрестностях Турина

26.07.2011
10:17 В Синьцзяне произошло землетрясение 5,2
10:19 Землетрясение 5,9 у побережья Филиппин
12:10 На Камчатке произошло сильное землетрясение
22:47 Землетрясение в Калифорнийском заливе у побережья Мексики - 5.6 балла

27.07.2011
09:01 Калифорния. Землетрясения наращивают активность. 3 землетрясения в Калифорнии
11:14 Землетрясение магнитудой 5,6 произошло в Индонезии
19:15 Землетрясение магнитудой 5,0 произошло в Турции

28.07.2011
10:31 Землетрясение магнитудой 5,9 произошло в Атлантическом океане
14:09 На западе Греции произошло землетрясение 4.5
14:48 Землетрясение магнитудой 5,5 Япония
20:25 Землетрясение магнитудой 5,6 Аляска, США
23:20 Землетрясение магнитудой 5,2 в Чили

29.07.2011
Землетрясение магнитудой 5,1 в регионе "о.Хонсю, Япония (у восточного побережья)".
Землетрясение магнитудой 5,1 в регионе "о.Фиджи (южнее)".
Землетрясение магнитудой 5,1 в регионе "о.Фиджи (южнее)".
Землетрясение магнитудой 5,2 в регионе "о.Фиджи (южнее)".
Землетрясение магнитудой 6,6 в регионе "о.Фиджи (южнее)".
Землетрясение магнитудой 4,5 в регионе "Аргентина".
Землетрясение магнитудой 4.3 произошло в Японии.
Землетрясение магнитудой 5,1 в регионе "о.Бабар, Индонезия".
Землетрясение магнитудой 3,8 в Чеченской Республике.
Землетрясение магнитудой 4,5 в регионе "Иран (юг)".
Землетрясение магнитудой 4,3 в регионе "Пуерто–Рико".
Землетрясение магнитудой 4,6 в регионе "Доминиканская Респ.".

30.07.2011
18:38 Землетрясение магнитудой 5,0 о.Хонсю, Япония
23:25 Землетрясение магнитудой 5,4 о.Гуам. США
23:43 В Японии произошло землетрясение магнитудой 6,4.

31.07.2011
12:56 Землетрясение 6,4 на северо-востоке Японии
20:03 Землетрясение, силой 6.2 балла произошло в районе Вануату
23:43 Землетрясения - Хоккайдо 5.4 и Аргентина 5.2
Відбулася значна активізація землетрусів у світі. Цей список можна продовжувати ще далі.
http://earth-chronicles.ru/news/2011-07

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Пт май 18, 2012 12:40 am

Апокаліпсис (Перетворення)

Я стояв на дворі і раптом відбулося дещо зовсім несподіване й дуже неймовірне. На горизонті на заході з'явилася темна хмароподібна стіна, яка була дуже високою і поширювалася на всю ту західну частину неба і землі. Всі навкруги це побачили - там було немало людей навколо. І при цьому почувся звук шуму від тої стіни чи хмари, як від далекого водоспаду. Вона швидко наближалася. Пройшло всього секунд 5 як вона вже була поряд біля нас. При цьому стало похмуро навкруги.

Єдине, що я міг зробити - почав бігти від того, що наближалося, розуміючи, що очевидно це марно. Коли я біг, то побачив, що те ж саме наближається і з бокової південної сторони. І потім я був поглинутий цим потоком. При цьому я нічого не відчув, лише як все наповнилося навколо чимось незрозумілим і я перестав бачити. Мене охопило розуміння і жах того, що це кінець світу.

В одну мить світ навколо перемінився. І я теж перемінився, я знаходився на тому ж місці, де мене поглинув потік, й почав в сліпу йти, вертатися назад. Але мені просто не було куди подітися, так як все навколо вже було не таким, як раніше. У мене не було очей, щоб бачити, та раптом я почав бачити внутрішнім зором. Все навкруги було чорним, світла не було, але я бачив ніби всі форми в просторі перед собою. З допомогою цього я вернувся назад, в те місце, звідки починав бігти.

Я бачив людей, яких ця хвиля застала зненацька, як і мене, і вони також всі осліпли й ходили в цій темряві понурі в жалю, спотикаючись, обмацуючи стіни і в скорботі, якої ще не бачив цей світ. І коли я дивився на них своїм внутрішнім зором, то бачив їхні тіла наскрізь - всі внутрішні органи, від м'язів до кісток. Кількох з них я направив в будинок поруч і зайшов разом з ними. Я закрив за нами двері.

На диво внутрішній простір був ізольований від того, що було на дворі, там було світло, були ввімкнуті лампочки. Але я вже не міг дивитися очима, але продовжував, як раніше дивитися внутрішнім зором. Люди були в шоці, не знали, що робити, рівно як і я. Вони думали, що принаймні тут вони в безпеці, але що робити далі - незрозуміло. Десь через хвилину, мене раптом щось схопило, я відчув ривок, після чого опинився на дворі, знову в середині тої непроглядної темряви, але при зорі.

Я опинився на дворі один, всі інші люди залишилися всередині будівлі. І тут я почув шум, що йшов від деяких посланників, які летіли. Вони групою оточили ту будівлю і за мить випустили направлені потужні потоки вогню у всі вікна цього будинку. Все скло одразу було вибите потоками полум'я і воно наповнило ввесь будинок з середини. Я почув крики людей всередині. Вони горіли заживо. Я закричав - "Ні, не треба!!! Навіщо, ви це робите?!!" Тяжко передати, що я відчував до цього і в ту мить. Єдине, що можна сказати - це те, що була така скорбота, якої, ще ніде ніколи не було, і вона переповнювала ввесь світ. Бо все що я переживав тоді, було як на яву й усвідомлено. І я не мав там влади ні над чим, як це буває в сновидіннях. І я питав Бога в ту мить в своєму розумі, чи це видіння він мені показує, чи це на яву - все було невблаганно реальним.

І тут до мене підлетів ще один посланець, взяв мене зі спини й піднявши в повітря почав летіти. Я не міг ніяк йому протидіяти і був як котеня якого кішка несла за гриву. В польоті мій носій сказав сильним нелюдським голосом: "Блаженний Суддя який судить цей світ, і суд його справедливий." Звук його голосу гучно пролунав в небі навколо. Я же був в скорботі ввесь цей час, й не знав, що зі мною буде далі й для чого і куди мене несуть. На душі моїй тоді був ввесь тягар всіх моїх гріхів. Він же долетів до одного місця в південній стороні й опустив мене перед дверима будівлі яка була там. Мені нічого не залишалося як зайти туди. Всередині я побачив багато інших людей, які залишилися живими, як і я. І багато з них були чимось схожі на мене. Всі вони подивилися на мене, коли я зайшов. Деякі мовчали, деякі говорили один з одним. А поблизу був один з них, який більше вирізнявся. Він підійшов до мене й заговорив. Я ж зрозумів хто він й відповів йому. І ми дивлячись один одному в очі, добре розуміли один одного. Після цього я прокинувся.

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Сб май 21, 2016 6:08 pm

У меня давненько не было подобных видений во снах. Но сегодня это опять случилось. Я уже начинаю склоняться к тому, что возможно это некоторые флуктуации в информационном пространстве, которые я почему-то улавливаю во время сна. Мой разум получает некую информацию и она перерастает вот в такие видения во время сна.

Сейчас нет времени. Вскоре надеюсь опишу этот опыт здесь.

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Чт май 26, 2016 12:28 am

Авиация
В одном из обычных снов внезапно услышал гул с неба и посмотрел на него. С этого момента мое восприятие кардинально изменилось. Все стало особо насыщенным как это было раньше. На небе я увидел самолеты и через некоторое время понял, что ими усеяно все небо. Они были всевозможных моделей. Такое ощущение было, что все самолеты мира поднялись в этот момент в небо. Двигались они в одном направлении - с севера на юг.

Потом я отвлекся на пару мгновений. И ощутил, что картина на небе сменилась. Когда я опять взглянул на него, то увидел множество внеземных кораблей, которые так же наполняли все небо, вместо земных самолетов. Возможно странно и непонятно, к чему это все... Но может, хоть ради интереса напишу...

Я так же, почти сразу после этого, увидел неким экстрасенсорным образом часть существ из близ летящих кораблей. Их внимание было направлено на меня и я услышал их речь, обращенную ко мне. У нас наладилось короткое общение. Я спросил к чему это все?

Они ответили, что причина в людях которые врывались в мой дом и указали на них. Я обратился и посмотрел на дверь. Там и вправду толпились люди, они стучали в дверь, потом без спроса отворили ее или выломали и толпой завалили в коридор.

Ответ был настолько необычным и непонятным, что я решил, что в нем нет смысла. Но возможно это не так.

Я все думал, при чем здесь авиация и люди с сумасшедшим выражением лиц, стучащиеся в мои двери... И сегодня меня осенило, при пересмотре свежих новостей. Только одно явление оказалось наиболее сходным с моим сном...

https://www.youtube.com/watch?v=Pniee0vyP4U
https://www.youtube.com/watch?v=jUfjUaRlU4w
https://www.youtube.com/watch?v=jXOb7zxuBeY
https://www.youtube.com/watch?v=pyMiQpBOxo4

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Вс июл 03, 2016 1:41 pm