Вещие сны

Сны, сновидения, иные миры и планы существования. Техники, методики и способы достижения ясных снов, сновидений и выходов из тела. Цель таких опытов. Обмен опытом, идеями, вопросы, ответы и многое другое.
Jacob
Администратор сайта
Награды: 38
:
За простое исследование За среднесложное исследование За сложное исследование
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Вс янв 30, 2011 3:41 pm

Віщий сон - сон в якому певним чином передається інформація щодо майбутніх подій. Передача інформації в таких снах може відбуватися в прямому або інтерпретованому (закодованому) вигляді.

Найчастіше всього віщі сни мають закодований вигляд. На мою думку, це є дуже зручним з точки зору духовності, оскільки є своєрідною перепоною, яка не дозволяє використовувати і навіть помічати їх кому заманеться. Віщі сни адресуються конкретним особам або групам осіб. Тому вони кодуються відповідно до інтерпретаційної структури отримувачів. Для того щоб розпізнавати такі сни слід вміти брати контроль над своєю системою інтерпретацій. А для цього слід вміти переходити від звичайного мислення до духовного (сферичного).

Що таке духовне мислення? Якщо уявити, що звичайне мислення - це звичайний зір людини, який дозволяє бачити тільки перед собою, певну область. То духовне мислення можна уявити як зір, що дозволяє бачити у всі сторони одночасно. Звісно, це лише приклад який дозволяє приблизно порівняти два способи мислення.

Завдяки духовному мисленню людина може приміряти до сну всю свою систему інтерпретацій і відчути присутність системи образно-логічних зв'язків. Тобто зрозуміти, що є певна розумна суть. Далі слід знайти інтерпретацію до кожного образа і подій в віщому сні, скласти їх в єдину систему й побачити загальну картину, з якої можна зробити висновок, щодо імовірних майбутніх подій.

Тобто закодовані віщі сни схожі на своєрідні образно-логічні головоломки, кожна деталь яких щось символізує і якщо зрозуміти значення одних частин, стає можливим зрозуміти значення інших. Інколи серед закодованих образів в віщих снах є поодинокі прямі образи. Вони є своєрідними ключами, які акцентують увагу і задають напрямок.

По міру того, як людина намагається визначити і зрозуміти свої віщі сни, вона навчається сферично мислити й додатково переконується в існуванні надприродного, так як не може знайти пояснень передбаченням. Часто вони можуть бути настільки неочікуваними й точними, що як результат звичайної роботи мозку їх пояснити неможливо.

Також для розгадування суті віщих снів, буває недостатньо самої лише системи інтерпретації людини. В таких снах можуть бути елементи, які не можуть бути пояснені або інтерпретовані. Але коли людина розглядає сон використовуючи сферичне мислення, в певні моменти вона може отримувати пояснення різних речей зовні. В певний момент ви абсолютно не розумієте чогось, можливо ви навіть не здатні думати про це, але в наступний момент до вас раптом приходить повне розуміння, немов хтось беззвучно сказав пояснення вам на вухо.

Скайп админа: jacobcond

Теги:

fialka
Интересующийся

Непрочитанное сообщение Вс мар 13, 2011 1:41 am

П'ять днiв тому наснився сон, звичайний , не дуже кольровий, не довгий, але сильний i я запам'ятаю його назавжди. Я йду по ринку (працювала довго на Барабашово) мiж рядами, йду собi повiльно, раптом зупиняюсь бiля одного контейнера, повертаю голову, мене не бачать, але я стала свiдком цього : в контейнерi стояв хлопець рокiв 30, в теплому светрику , волосся темненьке , вiн розмовляв по сотовому з бабусею яка сидiла бiля нього на стiльцi, вони наче не бачили один одного. Така собi бабця , в коричневому плащi, десь 75, трохи розплилась. Вона спокiйно , але дуже вимогливо i впевненно в свою мобiлку розповiдала цьому хлопцевi що дiвчина його кохае. З другого боку бабусi стояла похнюпив носа ця дiвчина, рочкiв 20, гарненько вдiта. Хлопець ввiчливо, трохи знервовано доказував бабусi протележне, що дiвчина навпаки -його не любить...Далi, як ви написали, до мене раптом прийшло повне розумiння, немов хтось беззвучно сказав пояснення на вухо, що цей хлопець - Господь Бог.

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Вс мар 13, 2011 12:25 pm

:) Так, так. Хоча сон може на перший погляд здаватися звичайним і навіть нелогічним, в ньому може критися добре продумана схема. Тим більше, якщо під час нього до вас приходили певні пояснення і ви дуже добре його запам'ятали, на відміну від інших снів. Може пройти кілька років, а ви з легкістю згадаєте такий сон в детальних подробицях.

fialka
Интересующийся

Непрочитанное сообщение Вс мар 13, 2011 1:03 pm

Вгадайте хто була та бабуся, в неi не було косы. Я завжди для себе уявляла Бога як сiдого погрозливого безмежного дiда, як на старих iконах. Пiсля цього сну менi cтало легше дихать, В моiй уявi Господь- ось такий хлопець- добрюша, який прощае, терпить, розумiе, а потiм мабудь у нього уриваеться терпець. До смертi з'явилось теж iнше ставлення.

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Вс мар 13, 2011 1:48 pm

Ваш сон й висновки щодо нього нагадали мені один давній звичай. Він полягав в тому, що до незнайомців мандрівників слід ставитися дуже гостинно й приязно. Бо ніколи не знаєш ким він чи вона може виявитися на справді. Це цілком може бути ангел, який прийняв певну подобу й явився до вас. В Біблії зустрічається чимало прикладів стосовно цього, як в старому так і в новому завіті. Наприклад, після воскресіння Ісуса двоє його учнів зустріли по дорозі чоловіка, коли вони зайшли з ним перекусити з дороги, він взяв хлів і розламав його точно так як це робив раніше Ісус. І тільки тоді вони зрозуміли хто він насправді. А так він здавався їм звичайною посторонньою людиною.

fialka
Интересующийся

Непрочитанное сообщение Пн мар 28, 2011 8:02 pm

Хочу записать еще один сон, номер 1 для меня, из ранней юности, в те времена я яро записывала день в день все свои сны и понятия не имела что такая практика результативно существует, свою писанину называла " Поймать сон за хвост". Это не был осознанный сон, но вещий на 100%. Может быть пригодится кому-нибудь еще, мне не жалко))) ним я пользуюсь до сей поры. Сон: я- 10-ти летний ребенок, живу в огромном доме-замке, там так же жили еще много-много таких же детей, было светло и уютно, мы весело бегали по многочисленным завитым ступеням...И со временем я начала замечать что у деток на лбах разные пятна: зеленые, оранжевые и красные, при этом они менялись из цвета в цвет. Конечно я хотела узнать какой же цвет у меня, как только об этом подумала, появилась девушка, очень красивая в светлых одеждах с длинными волосами, она сказала очень просто, что я "чистая" и могу делать что захочу и мне никогда ничего за это не будет. В этот миг, когда она это промолвила, я увидела себя в ночнушке на белом фоне, ко мне протягивали руки несколько монстров, вот тянулись своими лапами, а дотронуться не могли, а с другой стороны эта девушка, она что то как крикнула, где взялась открытая дверь и из этой двери как подул сильный ветер, сметая всю нечисть, стою за голову схватившись, что бы тоже не сдуло, помню как листья и кусочки мусора в лицо били. Сон закончился. С тех времен много утекло, но каждый раз, когда случаются неприятности и все факты светят о том что я проиграла, и мир вокруг поворачивается не в мою сторону и против меня, я всегда вспоминаю этот сон, и те слова, и тот ветер. И чудесным образом, поверьте, происходит обратное, как заклинание, как будто если бы глянуть в глаза своему фиаско и сказать "пошел вон, мне ничего за это не будет".

Sofia
Опытный
Награды: 27
:
За простое исследование За среднесложное исследование За сложное исследование За работу над сайтом
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Вс янв 19, 2014 12:47 am

Несколько раз снились, сбылись от... и до..., но не могу понять, каким образом человеку удаётся заглянуть в будущее.

Nuri
Исследователь

Непрочитанное сообщение Вс янв 19, 2014 1:02 am

Все могут видеть вещие сны. Нужно просто настроиться на нужную волну. Подключиться к хранилищу информации.

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Пн янв 20, 2014 10:40 pm

Сам тот факт, что увиденное во сне, чудесным образом сбывается, является большей загадкой для нас. Некоторые люди говорят, что это результат считывания информации с информационной оболочки нашей планеты, например.

Но каким образом информация о будущем уже содержится где-то. Источники объясняют это частично тем, что там нет времени. Но как это, когда нет времени??? Тяжело представить. Тут можно опираясь на утверждения создать множество парадоксов.

Mouser
Интересующийся

Непрочитанное сообщение Вт апр 01, 2014 7:57 pm

У меня возникает главный вопрос. Почему люди получают эту информацию? Даже те которым часто наплевать на подобные вещи и то видят вещие сны.

Ответить
  • Информация