Мой поиск в первых вратах сновидения

Сны, сновидения, иные миры и планы существования. Техники, методики и способы достижения ясных снов, сновидений и выходов из тела. Цель таких опытов. Обмен опытом, идеями, вопросы, ответы и многое другое.
Mouser
Интересующийся

Непрочитанное сообщение Вт мар 13, 2012 11:58 pm

Розкажу по порядку стосовно моєї практики.
Вже було кілька сновидінь, вийшло знайти свої руки. Першого разу все трапилося якось несподівано, само собою. У цьому сні я біг по місту, втікаючи від поліції. Чому вони за мною гналися - не знаю, але тоді все видавалося дуже серйозно і я реально був наляканий. Я забіг за ріг одного з будинків. Поліція переслідувала мене на службовій машині. Недалеко перед собою побачив, що між двома будинками є вузький прохід і зрозумів, що туди машина заїхати не зможе, а от я проскочу. Забіг туди і швидко перебіг до кінця цього темного провулку, там спинився і раптом збагнув, що це сон. Згадав про руки, підняв їх. Одразу все навколо почало викривлятися, а руки були наче не мої. І після цього я прокинувся.

Друге усвідомлення:
В якійсь кімнаті усвідомлюю, що це можливо сон. Піднімаю руки, щоб подивитися на них. Вони знову наче не мої, і ніби стирчать з тіла як протези. Але я торкнувся рукою до руки і зрозумів, що відчуття є, хоча якесь затиснуте. Після цього спробував подивитися на стіну в тій кімнаті, але перекосило, так, що я не міг нічого толком побачити. Чим більше я хотів побачити стіну і уявляв яка вона має бути, тим темнішим і мутнішим ставало все навколо. І мені прийшлося опустити погляд до рук. Але їх я вже не встиг побачити і знову прокинувся.

У мене питання, це тільки в мене так, чи таке часто буває в початківців? І коли я зможу нормально бачити?

Теги:

Jacob
Администратор сайта
Награды: 38
:
За простое исследование За среднесложное исследование За сложное исследование
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Ср мар 14, 2012 10:11 pm

Напевно таке буває фактично завжди у початківців. З часом якість сновидінь може покращуватися, от тільки в різних людей це відбувається за різні проміжки часу.

Скайп админа: jacobcond

Ответить
  • Информация