Дневник снов Jacoba

Сны, сновидения, иные миры и планы существования. Техники, методики и способы достижения ясных снов, сновидений и выходов из тела. Цель таких опытов. Обмен опытом, идеями, вопросы, ответы и многое другое.
Jacob
Администратор сайта
Награды: 38
:
За простое исследование За среднесложное исследование За сложное исследование
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Вс апр 22, 2012 10:13 pm

Апокаліпсис (Нова Земля)

Я опинився в одному приміщенні де окрім інших речей було ліжко. Я ліг на ньому спати. Заснув й мене ніби підхопив увісні Дух і я опинився в темному безмежному просторі схожому на космос. Тоді він мені показав увесь наш Всесвіт образно і сказав, що є ще багато інших всесвітів будова яких і сутність того, що в них відбувається не підпадає під розуміння людини. І він також за одну мить образно показав мені декілька із цих всесвітів. Потім він показав мені нашу планету Землю і сказав, що всьому приходить кінець і вона також не є виключенням. Він сказав, що станеться катастрофа і в атмосферу підніметься велика маса пилюки, потім настане час коли ця пилюка осяде на поверхню планети і її буде стільки, що повністю покриє всі міста. І я все це бачив. Після цього пройде багато часу поки люди відновлять свої сили і вони почнуть розчищати свої міста. Але Земля вже буде не такою як раніше. І після цього я також бачив Нову Землю. Про неї було сказано, що буде знайдена. Потім мене збудили люди, які були в тому приміщенні, де я лягав на ліжко. Вони сказали, що я кричав уві сні. Я дивився на них, в їхні очі, сказав, що мені просто снився особливий сон але не кошмар. І вони почали мене розпитувати, що саме мені приснилося, але я відмовився їм казати. Після цього я прокинувся вже насправді вдома в себе в ліжку.

Скайп админа: jacobcond

Теги:

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Вс апр 22, 2012 10:40 pm

Червоний карлик

Було похмуро. Я побачив жінку років 30. Вона йшла за мною вслід і ми виходили з коридору який вів на двір. Жінка тремтіла від холоду і поглядала на небо. Я теж подивився туди і побачив, що замість Сонця там червоний карлик, який виглядав як велика зірка, тепла від нього було зовсім мало. Навпаки відчувався якийсь холод. Я відчув в ту мить, ніби на Землі не залишилось більше людей крім нас двох. Вся планета спустіла, і настала тиша, заповнена атмосферою приреченості.

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Вс апр 22, 2012 11:10 pm

Цунамі (25.01.11)

Був довгий сон, в якому я бродив по місту. Я згадав в ньому, що вже колись бачив такий сон. Але не можу сказати, що це було сновидіння. Я пішов з одного місця і відійшов доволі далеко, майже заблукав. Тому захотів вернутися назад. Коли проходив вздовж центральної дороги, побачив трамваї, які там проїжджали. Вони були дуже довгі в порівнянні з звичайними. Синього кольору. Я вирішив, що треба сісти на один з них і доїхати куди мені треба. Тому йшов по тротуару, шукаючи зупинку. Але вони ніде не зупинялися і я продовжував йти. Далі дорога різко повертала і спускалася під великим кутом, як для міста, до низу. По міру того, як вона спускалася, по боках рівень поверхні залишався попередній, тому виходило щось на зразок спуску в каньйон. Коли я туди зайшов і оглянувся, раптом почув якийсь шум і тривогу людей. І в цю мить зза бордюрів і дороги, звідки я до цього йшов, хлинув потік води, який змивав все на своєму шляху (людей, трамваї, автомобілі). Це було щось подібне до цунамі. Я зрозумів, що тікати нікуди. В "каньйон" затікало набагато більше води, так як вона потрапляла ще з боків. Я почав бігти донизу. Потім вода хлинула зверху на мене. Я її не відчув, але побачив тільки жовту муть, після чого перейшов в інший сон.

Цунамі в Японії (11.03.11):
http://www.youtube.com/watch?v=eS3pmdHMtqM

Williamnouh
Новичок
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Пт дек 20, 2013 8:22 am

Ідея просто чудова. Пам"ятаю, в школі деякий час зовсім недовго вела такий щоденник, але він не зберігся і це було так давно, що не пам"ятаю які там в мене були розділи.
Мені здається, що навіть якщо книгу перечитуєш, цікаво порівняти свої нові враження з попередніми. Часто перечитуючи книгу знаходиш в ній щось нове, що минулого разу не роздивився. Іноді тобі "відкривається" її "таємна" філософія :
Загалом, класна ідея.

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Вт дек 31, 2013 12:50 am

Так. Інколи сам перечитую старі записи і знаходжу для себе щось нове, або особливий підйом настрою до творчості й руху в тому ж напрямку.

Радий, що вам сподобались мої записи. Можливо і ви поділитеся з нами своєю філософією?

Ответить
  • Информация