Энергография

Сны, сновидения, иные миры и планы существования. Техники, методики и способы достижения ясных снов, сновидений и выходов из тела. Цель таких опытов. Обмен опытом, идеями, вопросы, ответы и многое другое.
Jacob
Администратор сайта
Награды: 38
:
За простое исследование За среднесложное исследование За сложное исследование
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Вт фев 14, 2012 10:30 pm

Енерго-графія - назва, яку я придумав для одного цікавого заняття, що полягає в графічній передачі побаченого енерго-видцем.
Енерго-видці (видящие - рус.) - особи, які здатні бачити навколишній світ в вигляді енергії, не фізичними очима, на більш фундаментальному рівні.

Енерго-графія не представляє суттєвого значення для окремого енерго-видця, але вона є одним з способів обміну інформацією між людьми, а відповідно й досвідом. Подібно до того як сновидець може записати своє сновидіння й представити його таким чином для інших, він також може зобразити на малюнку приблизний, або точний вигляд того, що він бачив розглядаючи тонку енергію живих або неживих об'єктів. Сфотографувати, те що ви бачили без допомоги очей - неможливо, принаймні я не знаю як це можна зробити. Тоді залишається тільки намалювати це.

Малюнок звісно не завжди може відтворювати повну картину. Головне правильно зобразити саму структуру і вигляд енергії. І це також неможливо зробити точно, але хоча б приблизно можна наблизитись до оригіналу. Для спрощення роботи в якості основи малюнка можна взяти якусь фотографію, і необов'язково саме того об'єкта який ви маєте на увазі, але звісно подібного до оригіналу. Потім потрібно домалювати саму енергетичну структуру. Можна звісно малювати все з нуля; можна використати анімацію; можна зобразити в 3D. Чим точніше все буде - тим краще.

По суті є два способи бачити тонкі енергії:
  • В стані фізичної активності - досягається доволі непросто і має деякі недоліки.
  • В сновидінні або позатілесному стані - досягається порівняно простіше і недоліки можуть бути компенсовані.
Для енерго-графії підходять обидва варіанти. В тому числі в неї можна включати і зображення різних оптичних ефектів, які можна помилково сприйняти за справжнє енерго-бачення - це також своєрідний досвід, який дозволяє зрозуміти з чим ми маємо справу.

Скайп админа: jacobcond

Теги:

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Вт фев 14, 2012 11:13 pm

Одразу приводжу один з своїх досвідів. Він був спонтанним і дуже несподіваним для мене, так що дух перевело. Події відбувалися в реалі.

Я сидів на стільці. Вирішив трохи розслабитися. Закрив очі і зробив обмивання руками обличчя. На мить відчув, що вилетів через маківку і мене, як на гумці, втягло назад. Відкриваю очі і бачу рій кульок, що світяться і весело виробляють зигзаги перед мною. Покрутив очима в сторони, але кульки залишалися на тому місці, де я їх побачив. Я придивився до них і побачив, що вони ведуть себе цілком розумно, вони усвідомлювали себе (було їх біля 10 - 15 штук). Їх світіння було не схожим на звичайне світло. Це було швидше схожим на відчуття згустків в просторі наповнених білим світлом. Все скінчилося тим, що я почав внутрішній діалог, і кульки поступово розтанули. Не можу точно сказати, що це було. Може це якісь живі істоти.

В той момент, коли я почав бачити ці кульки, практично всю мою увагу привертали саме вони, але я також помітив, що в кімнаті простір наповнився, слабким, злегка жовтуватим сяйвом. Я не розглядав всю кімнату, але по її частині було видно, що сяйво розподілено нерівномірно, десь більш густо, а десь менше. Також помітив щось подібне до волокон переплетених в просторі, але особливо на цьому не концентрувався.

Коли я перестав бачити ці усвідомлені, як мені здалося, кульки. Я кілька хвилин думав про те, що сталося і відчував їх присутність. Тоді я подумав, що може це вони допомогли мені бачити. І я просто на енергетичному рівні звернувся до них: «Ви мені допомогли? Чи можете ще раз зробити це? »(Я іноді користуюся цим способом розмовляти - прийшов до нього інтуїтивно). І тоді на тому ж рівні була відповідь від одного з них: «Тільки ти сам зможеш собі допомогти.» Таке спілкування схоже на спілкування у сні, слова не виговорюються.

А ось зображення цих шарів, як приблизно все виглядало:

[center]Изображение[/center]

Пізніше я навчився бачити такі глобули по бажанню. Є інформація, що деякі люди називають їх глобулами, що в перекладі - ті самі кульки.

Rediska
Исследователь

Непрочитанное сообщение Ср фев 15, 2012 7:45 pm

Опять же, есть какие-нибудь методики? Единственное, что мне удалось увидеть, это передвижение в воздухе неких частиц, очень мелких. Это было похоже на пыль, которую можно увидеть в комнате в луче солнца, но это была не пыль, частицы были намного мельче и двигались очень быстро, в разных направлениях и, как мне показалось, проходя сквозь все предметы. Периодически они двигались кучно и это напоминало пар от рук на морозе. Не знаю что это было и я до конца не уверен что это не дефект зрения. Иногда такое изображение меняется от движения головы, а иногда остается там, где и было. Ну и при таком зрении мне кажется я вижу дымку вокруг пальцев и ладони

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Ср фев 15, 2012 10:04 pm

Основна методика - зупинка внутрішнього діалогу. Ну, а якщо хочеш знати специфіку й подробиці - то читай Кастанеду.

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Пт фев 17, 2012 11:39 pm

Бачення в реалі. Пташка.
Я не впевнений, щодо того чи це не ефект звичайного зору. Проте помітно, що всі тварини і люди в моєму баченні мають таку коконоподібну структуру навколо тіла. Що цікаво, то це те, що якщо в одному місці спостерігати за кількома людьми, то яскравість такого світіння в них різна, в деяких може і не проглядатись. Також відтінки в людей можуть бути різні. Від білого до жовтуватого. В пташок відтінок мені здається голубуватим. В домашньої птиці таке світіння практично не можу розгледіти, на відміну від диких. Крім того, в людей бачу світіння подібне до точки збірки. І все ж таки тяжко зрозуміти, чи це дійсно видіння чи ні. Було б цікаво порівняти своє видіння з іншими людьми.

Jacob
Администратор сайта
:
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Пт фев 17, 2012 11:44 pm

Видіння в сновидінні - власник кокона невідомий. Можливо це був якийсь кущ в саду, чи щось інше.

В кокона чітко проглядалася цибулеподібна структура і внутрішня пульсація.

Ответить
  • Информация