Какие есть хорошие книги об энерговидении, ауре, энергетике?

Сны, сновидения, иные миры и планы существования. Техники, методики и способы достижения ясных снов, сновидений и выходов из тела. Цель таких опытов. Обмен опытом, идеями, вопросы, ответы и многое другое.
Rediska
Исследователь

Непрочитанное сообщение Вт фев 14, 2012 12:02 am

Какие есть хорошие книги об энерговидении, ауре, структуре мира? А то ерунды в интернете много, хочется не тратить время попусту, а читать действительно стоящую литературу

Теги:

Jacob
Администратор сайта
Награды: 38
:
За простое исследование За среднесложное исследование За сложное исследование
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Вт фев 14, 2012 8:01 pm

Чесно кажучи я не знаю, чи є якісь цікаві книги по даній тематиці. Єдині книги в яких напевно найбільш точно описується енергобачення і все що з цього випливає - це книги Карлоса Кастанеди та деяких людей з його групи. Навряд чи колись хтось досліджував цю тематику так масштабно як представники з їхньої лінії. Напевно є література основана на східній культурі де зустрічається щось подібне, і такі поняття як чакри, різні тіла і тому подібне. Хоча жодного разу в них не згадується точка зборки, принаймні я такого не зустрічав. А це можливо говорить про те, що ці знання йдуть не від першоджерела, а передаються через вірування і можливо змінюються під їх впливом.

Якщо раптом попадуться якісь цікаві книжки, Редіско, обов'язково поділися ними в бібліотеці форуму.

Скайп админа: jacobcond

Rediska
Исследователь

Непрочитанное сообщение Ср фев 15, 2012 8:29 am

Хорошо, буду искать

Ответить
  • Информация